Lennart Nyström

690422

LENNART NYSTRÖM (född 1944): Golf VI, signerad L.Nyström, olja på duk, ca 35,5x25 cm

Oramad

Konst, Modernt måleri, Tema

Lennart Nyström

Budhistorik (11 bud)
5745553
5733886
5733886
1 800
5745547
1 700
5733886
1 600

Slutpris SEK:
216 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.