Lennart Nyström

690420

LENNART NYSTRÖM (född 1944): Golf V, signerad L.Nyström, olja på duk, ca 25x35 cm

Konst, Modernt måleri, Tema

Lennart Nyström

Budhistorik (1 bud)

5733881
2020-03-19 14:25:15

2020-03-22 kl 21:01
Slutpris SEK:
147 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.