Lennart Nyström

690413

LENNART NYSTRÖM (född 1944): Golf III, signerad L.Nyström, olja på duk, ca 35x25 cm

Konst, Modernt måleri, Tema

Lennart Nyström

Budhistorik (3 bud)

5745504
5733876
5733876

Slutpris SEK:
216 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.