Lennart Nyström

690409

LENNART NYSTRÖM (född 1944): Golf II, signerad L.Nyström, olja på duk, ca 35x25 cm

Smärre ytmärke

Lennart Nyström

Budhistorik (3 bud)

5745594
5743351
5738832

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.