Arvid Mauritz Lindström, Höstlandskap med rådjur

739401

ARVID MAURITZ LINDSTRÖM (1849-1923): Höstlandskap med rådjur, signerad A M Lindström, olja på duk, 76 x 127 cm.

Budhistorik (5 bud)
5641816
7 000
5641654
5630775
5630150
5630092

Slutpris SEK:
7 000
687 EUR, 763 USD
Utropspris SEK:
8 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.