Oljemålning 1700-tal

739222

OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, landskap med figurscen, ej signerad, 1700-tal, 38 x 51 cm.

Dubblerad duk, retuscher, krackelyr.

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Oljemålning 1700-tal

Budhistorik (9 bud)
5644668
5644665
650
5643953
600
5643491
550
5642271
500

Slutpris SEK:
118 EUR, 131 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.