Ragnar Nyberg oljemålning

738972

RAGNAR NYBERG (1893-1966): Blomsterstilleben, signerad och daterad Ragnar Nyberg -41, olja på pannå, ca 89x74 cm

Rum 9

Ragnar Nyberg oljemålning

Budhistorik (9 bud)
5644946
5644945
750
5644944
700
5644884
650
5644559
600

Slutpris SEK:
98 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.