Marika Lang fälglitografi

738936

MARIKA LANG (född 1961): Nalen, ur mappen "flärd", signerad Marika Lang, 76/290, färglitografi, bildmått 56x76 cm

Tavelvagn 2

Marika Lang fälglitografi

Budhistorik (11 bud)
5645358
750
5645354
700
5645357
700
5645354
650
5645355
600

Slutpris SEK:
750
74 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.