Jan Håfström färgetsning

738792

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Vad Är Det Här", signerad och daterad Jan Håfström 2016, EA, färgetsning, bildmått ca 35x39,5 cm

Tavelvagn 2

Jan Håfström färgetsning

Budhistorik (21 bud)
5645150
3 800
5644777
3 600
5640670
3 400
5629093
3 200
5640669

Slutpris SEK:
3 800
373 EUR, 414 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.