Olle Nyman, landskap

738753

OLLE NYMAN (1909-1999): Landskap, olja på pannå, signerad, ca 47x55 cm

Pannå lös i ramen, smärre kantnagg

Drottninggatan 36, Malmö

Olle Nyman, landskap

Budhistorik (9 bud)
5643219
5643217
5643215
950
5643214
900
5643212
850

Slutpris SEK:
108 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.