Robert Storm Pedersen Tuborg - Hvergang

738712

ROBERT STORM PEDERSEN (1882-1949): Tuborg - Hvergang!, affisch tryckt av Levison Junr. 1970-tal, signerad i trycket Storm P., märkt FORM 551, bladmått 70x50 cm

Mindre kantskador

Rum 9, Vagga 1

Budhistorik (27 bud)
5644339
5644243
5644328
5644243
1 900
5644327
1 800

Slutpris SEK:
216 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.