Ulf Ålund akvarell

738563

ULF ÅLUND (född 1948): Stockholmsmotiv, akvarell på papper, signerad U Ålund, bildyta ca 37x54 cm

Fack 25

Ulf Ålund akvarell

Budhistorik (3 bud)

5645548
5639892
5630208

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.