Oljemålning

738558

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900): Läsande Kvinna, signerad och daterad A Des?, olja på duk, ca 92x67 cm

Krackeleringar, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 2

Oljemålning

Budhistorik (58 bud)
5644718
11 500
5644756
11 000
5644718
10 500
5644751
10 000
5644718
9 800

Slutpris SEK:
11 500
1 129 EUR, 1 254 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.