Fernandez Arman färglitografier

737994

FERNANDEZ ARMAN (1928-2005): Artistery: Dentistery, 3 portföljer med vardera fem färglitografier, 1977, totalt 15 blad, signerade och numrerade, 25/250, 27/250, 172/250. Tryckta av Pierre Badey, Paris för Galerie Bonnier, Geneve, ca 56x43 cm

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (12 bud)
5641935
4 400
5641586
4 200
5641933
4 200
5641586
5641932
3 800

Slutpris SEK:
4 400
432 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
4 500

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.