Hans Erik Eriksson oljemålning

737731

HANS ERIK ERIKSSON (1921-1997): Landskap med bäck, signerad Hans Erik Eriksson, olja på pannå, ca 46,5x55 cm

Tavelvagn 3

Budhistorik (2 bud)

5639899
5639647

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.