Oljemålning

736897

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Skördemotiv, signerad M Rodig, olja på duk, ca 38x56 cm

Duklagning

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 1

Oljemålning

Budhistorik (5 bud)
5621700
950
5627666
900
5621700
750
5620768
700
5620768

Slutpris SEK:
950
98 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.