Knud Sinding, oljemålning

731706

Knud Sinding (1875-1946): Vaktparad Köpenhamn, monogramsignerad KS 1902, olja på duk, ca 39x54 cm

Färgbortfall, bruksslitage

Konst, Äldre måleri

Knud Sinding, oljemålning

Budhistorik (23 bud)
5616801
5616651
3 800
5615862
3 600
5613141
3 400
5610483
3 200

Slutpris SEK:
411 EUR, 468 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.