Orobr

723686

OROBR, mudderverk, Tyskland, 1920-30-tal, plåt, längd ca 28 cm och höjd ca 30 cm

Smärre slitage

Leksaker

Drottninggatan 36, Malmö

Orobr

Budhistorik (5 bud)
5588851
700
5587201
600
5586655
550
5586650
500
5576425

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.