2 unika vaser Isak Isaksson & Åsa Olofsson

722712

ISAK ISAKSSON & ÅSA OLOFSSON, vaser 2 st, egen verkstad, högbränt lergods, dekor av ansikten målade i svart mot vit krackelerad fond, signerade åsa Isak, höjd 17-22 cm

Keramik/Porslin, Design, Art & Mind

Budhistorik (12 bud)
5653140
5653137
5652664
5645663
700
5645662
650

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.