Isak Isaksson & Åsa Olofsson unika skulpturer

722706

ISAK ISAKSSON & ÅSA OLOFSSON, skulpturer 2 st, högbränt lergods, dekor av ansikten målade i svart mot vit krackelerad fond, signerade åsa Isak, höjd 11 och 15 cm

VISAS och AVHÄMTAS: Magasin 5

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik, Design

Budhistorik (5 bud)
5633489
450
5632998
5627177
5632995
5627177

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.