2 unika skulpturer Isak Isaksson Åsa Olofsson

722688

ISAK ISAKSSON & ÅSA OLOFSSON, skulpturer 2 st, egen verkstad, högbränt lergods, unika, målad dekor av ansikten i svart mot vit krackelerad fond, signerade åsa Isak, höjd 39-42 cm

Keramik/Porslin, Figuriner, Design

Budhistorik (12 bud)
5644489
5644487
1 600
5644389
5643378
5643305

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.