Edition Amour Brosch antik

721464

BROSCH, antik, silver/ förgylld, i form av blomsterkvist, rund fasettslipad ametist och små mine cut diamanter, längd ca 40 mm, vikt ca 6.7 g, äldre etui medföljer

Baksidig äldre lagning/ lödning.

Guld/Smycken, Tema

Drottninggatan 36, Malmö

Edition Amour Brosch antik

Budhistorik (15 bud)
5616066
1 400
5616051
1 300
5616065
1 300
5616051
5616064

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.