Edition Amour Rolex Oyster Perpetual armbandsur

720281

ROLEX OYSTER PERPETAUL, armbandsur, 1960-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, originallänk med viklås ref 6535/62/2/64, ref nr. 6548, serie nr. 1753390, diam ca 30 mm, inköpskvitto daterat 1995 medföljer

Bruksslitage. Urtavla med skador. Plexiglas med stötskada. Några fjädringar i länk defekta. Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

Klockor/Ur, Tema

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (10 bud)
5613768
9 400
5613764
9 200
5613271
9 000
5613268
8 400
5613263
8 200

Slutpris SEK:
9 400
966 EUR, 1 101 USD
Utropspris SEK:
14 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.