Yves Saint Laurent axelbandsväska

718907

YVES SAINT LAURENT, axelbandsväska, brunt läder med spännen i guldfärgat metall, märkt "Made in Italy", numrerad 172459 002122, ca 40 x 44 x 18 cm

Bruksslitage

Vintage Fashion, Väskor, accessoarer

Budhistorik (11 bud)
5651987
5651946
1 700
5651945
1 600
5651944
5642863
1 400

Slutpris SEK:
216 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.