Gucci väska Pebbled Leather New Jackie Large

718906

GUCCI, väska, "New Jackie", Pebbled Leather Large, i melerad brunt läder med spännen i gulmetall, dekor av fransar och bambu, en innerficka med dragkedja, avtagbar axelrem, märkt på etikett "GUCCI made in Italy" samt numrerad 218491 001998, 40 x 44 x 3 cm, tillhörande dustbag i original medföljer

Bruksslitage

Vintage Fashion

Budhistorik (17 bud)
5657805
3 200
5657804
5657193
2 800
5657192
2 600
5657182
2 400

Slutpris SEK:
3 200
314 EUR, 349 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.