Lampa för båt

716284

LAMPA för båt, 1800/1900-tal, med kardansk upphängning, brons samt kupa i glas, höjd ca 32 cm

Temaauktiuon: Nautica

Iriserande glaskupa, bruks och åldersrelaterat slitage

Diverse

Lampa för båt

Budhistorik (4 bud)

5656524
650
5656523
600
5656521
550
5649003
500

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.