Golvlampa

724704

KNUD CHRISTIANSEN, "Elit", 1970-tal, Danmark, vitlackerad stomme i aluminium, höjd ca 114 cm

Bruksslitage, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Golvlampor

Rum 15

Golvlampa

Budhistorik (1 bud)

5531492
2020-01-18 14:32:23

2020-01-21 kl 19:45
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.