Uppläggningsfat Kina 1700-tal

724697

UPPLÄGGNINGSFAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose, konturerat brätte, längd ca 32 cm

Större spricka, nagg

Orientaliskt, Porslin

Uppläggningsfat Kina 1700-tal

Budhistorik (7 bud)
5557922
650
5560011
600
5557922
550
5560006
500
5557922

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.