Carrara Gustavsberg

724684

WILHELM KÅGE, vaser, 4 st, "Carrara", Gustavsberg, höjd ca 11,5-17 cm

Nagg kring fotringarna, i övrigt lättare bruksslitage

Keramik/Porslin

Monter 9

Carrara Gustavsberg

Budhistorik (11 bud)
5542187
5541856
950
5541856
850
5538715
5541848

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.