Blusar och kragar tidigt 1900-tal

724679

BLUSAR OCH KRAGAR, tidigt 1900-tal, blusar i bomullsmuslin med spets och broderi, strlk ca 34. 5 st kragar med hålbroderi och spets.

Ärmlöst linne med lagning. Resterande i obetydligt använt skick

Vintage Fashion

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (16 bud)
5564301
1 700
5564043
1 600
5564300
5564043
1 300
5564295

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.