Hepplewhitestolar 1800-tal

724667

STOLAR, 4 st, omkring 1800-talets mitt, England, Hepplewhitetyp, mahogny, stämpelmärkta på sitsarnas undersida, sitthöjd ca 45 cm

Skador, lagningar, 2 av stolarna med bortfall på ryggbricka

Möbler, Stolar

Rum 4

Hepplewhitestolar 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

5543071
5541752
5535957

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.