Teservis Rosenthal

724665

ROSENTHAL, "Maria", Teservis, 18 dlr, bestående av: 8 tekoppar med 10 fat samt tekanna

Skador: Nagg på lockknopp

Keramik/Porslin

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Teservis Rosenthal

Budhistorik (2 bud)

5545349
5529441

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.