Parian

724654

ALICE NORDIN, efter, skulptur, parian, signerad Alice Nordin, daterad 1921, höjd 28 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Keramik/Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Parian

Budhistorik (6 bud)
5561142
5561141
950
5561140
900
5561139
850
5561137

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.