Parian

724649

GUSTAFSBERG, byst, skulptur, parian, sent 1800-tal, höjd 22 cm.

Sedvanligt ytslitage, nagg.

Keramik/Porslin, Figuriner

Geijersgatan 14, Göteborg

Parian

Budhistorik (4 bud)

5578455
5559073
5554772
5553130

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.