Taklampa

724648

TAKLAMPA, 1970/80-tal korg, höjd ca 21, diameter 60 cm

Slitage, funktionen garanteras ej

Belysning, Taklampor

Rum 15

Taklampa

Budhistorik (1 bud)

5541495
2020-01-21 10:55:02

2020-01-21 kl 11:02
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.