Parian

724646

GUSTAFSBERG, pojke med strumpa, skulptur, parian, daterad 1918, höjd 19 cm.

Lagad arm, i övrigt sedvanligt ytslitage.

Keramik/Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Parian

Budhistorik

2020-01-30 kl 14:25
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.