Adele Rudenschiöld

724644

ADELE RUDENSCHIÖLD, efter, sovande pojke med hund, skulptur, parian, signerad A.R, längd 18 cm, höjd 9 cm.

Skada vid kant, i övrigt sedvanligt ytslitage.

Keramik/Porslin

Adele Rudenschiöld

Budhistorik (1 bud)

5550894
2020-01-23 16:59:04

2020-01-28 kl 13:33
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.