Parian

724640

GUSTAFSBERG, "Kan du inte tala", skulptur, parian, daterad 1924, längd 33 cm, höjd 21 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Keramik/Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Parian

Budhistorik (6 bud)
5572392
900
5572376
850
5555484
5572375
750
5555484

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.