Jan Brazda oljemålning

724638

JAN BRAZDA (1917-2011): Landskapsmotiv, signerad och daterad J Brazda -42, olja på pannå, 83x105 cm

Smärre krackeleringar

Rum 9

Jan Brazda oljemålning

Budhistorik (1 bud)

5536676
2020-01-19 20:26:16

2020-01-20 kl 18:18
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.