Gunnar Wallin fotografi

724636

GUNNAR WALLIN (född 1936): "Förälskelse i Marienbad", signerad och numrerad a tergo Gunnar Wallin 1/10, 1980-tal, digital print, bildmått ca 29x39 cm

Konst, Nutida, Fotografi

Tavelvagn 1

Gunnar Wallin fotografi

Budhistorik (1 bud)

5525725
2020-01-16 12:31:37

2020-01-21 kl 13:46
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.