parian

724633

GUSTAFSBERG, antikiserande stående man, parian, daterad - 98 (1898), höjd 44 cm.

Nagg, lagning, ytslitage.

Keramik/Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

parian

Budhistorik (21 bud)
5577273
5577963
5577273
1 900
5577123
1 800
5577272
1 700

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.