Sideboard 1960-tal

724616

SIDEBOARD, 1960-tal, teak, lådor och skåpsektioner, höjd 79, 84, 180x45 cm, nyckel finns

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 22

Sideboard 1960-tal

Budhistorik (13 bud)
5541348
2 400
5541372
2 400
5541348
5541144
5541262
1 900

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.