Roberto Matta

724610

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): "Le fleaur de cheval'', signerad, färgetsning 41/100, bladmått ca 45x58 cm

Tavelvagn 1

Roberto Matta

Budhistorik (16 bud)
5543886
5543880
1 900
5543876
1 800
5543801
1 700
5542280
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.