Corneille

724609

CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): ''Rayen III'', signerad och daterad Corneille 91, numrerad 40/75, färglitogari, bladmått ca 68x50 cm

Tavelvagn 1

Corneille

Budhistorik (14 bud)
5544021
5544011
1 400
5544006
1 300
5543990
5543985

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.