Stilleben

724607

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, stilleben med hummer, olja på duk, signerad URSBU, 1900-tal, 50 x 61 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Stilleben

Budhistorik

2020-01-28 kl 11:35
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.