Harry Ceson blandteknik

724603

HARRY CESON (1926-1978), "Scenbild till vår generation", signerad och daterad Harry Ceson 72, olja och lack monterad på pannå, ca 45 x 64 cm

Fack 36

Harry Ceson blandteknik

Budhistorik (1 bud)

5567699
2020-01-27 14:02:30

2020-01-27 kl 14:05
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.