L G Lundberg litografi

724600

LG LUNDBERG (född 1938): Fyrhus, signerad LG Lundberg, numrerad 40/100, litografi, bildmått ca 16x21 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 39

L G Lundberg litografi

Budhistorik

2020-01-27 kl 19:53
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.