Porsche Design Dashboard herrarmbandsur

724598

PORSCHE DESIGN, armbandsur, Dashboard, titan/aluminum, ca 2010, automatisk, safirglas, kronograf, datum, refnr. 6612.17/2, serienr. 195.307, cal ETA 2894-2 (modul), originallänk, diameter 42, inner-ytterbox, instruktionsbok, certifikat (ostämplat)

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, smärre repor

Klockor/Ur

Budhistorik (16 bud)
5542776
11 000
5542274
10 500
5529166
10 000
5542271
10 000
5529166
9 800

Slutpris SEK:
11 000
1 054 EUR, 1 238 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.