Väggspegel

724597

VÄGGSPEGEL, tidigt 1900-tal, stomme i trä, patinerad brons, ca 38x30 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Speglar

Väggspegel

Budhistorik (7 bud)
5527823
550
5525622
500
5527822
500
5525622
450
5527821

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.