Spegelbyrå Jugend

724593

SPEGELBYRÅ, tidigt 1900-tal, jugend, stomme i fanerad i mahogny, byrån med 4 lådor, uppsatsts med fasettslipad spegel samt 4 lådor, beslag i mässing, ca 55x104 höjd 83 plus spegel 109 cm

Bruksslitage, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Spegelbyrå Jugend

Budhistorik (3 bud)

5542585
5542097
5532722

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.